ÖZEL GENÇ ZİRVE SÜRÜCÜ KURSLARI

Özel Genç Zirve Motorlu Taşıt Sürücü Kursları, Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı resmi bir şirket olarak faaliyet göstermektedir.

Özel Genç Zirve Sürücü Kursları tecrübesi, deneyimli eğitimci kadrosu ve kaliteye verdiği önem ile ilk günkü heyecanı ve arzusuyla uzun yıllardır çalışmaya devam etmektedir.

İlk önce insan felsefesini benimseyen kursumuz, yaptığı yenilikler ile her zaman bir adım önde olmayı sürdürmektedir.

Özel Genç Zirve Sürücü Kursları olarak tüm öğrencilerimize ücretsiz kitap ve ders materyalleri vermekte, aynı zamanda uygun ödeme koşulları ve kredi kartına taksit imkanı da sunmaktayız.

Uzman eğitimcilerimizin verdiği deneme derslerine ve deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Derslerden sonra servis imkanımız vardır.

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitim Sistemi’nin genel ve özel amaçları doğrultusunda; Dürüstlük, ciddiyet, kalite, başarı ve memnuniyet ilkelerini benimsemiş; Güvenilir, dinamik, gelişimci ve yenilikçi lider bir kurum olarak, bilinçli sürücüler yetiştirmek suretiyle; Mustafa Kemal Atatürk’ün, Çağdaş Medeniyetler Seviyesine Ulaşmış Toplum idealine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Çağın getirdiği yenilikleri ve eğitim-öğretim yöntemlerini takip ederek, bu gelişmeleri; Sürücü eğitimlerinde kullanmak, uygulamak ve geliştirmek suretiyle; Çevresine duyarlı, trafik bilinci oluşmuş, nitelikli sürücüler yetiştirmektir.